Školske godine 2016./2017. učenici naše škole sudjelovali su u obilježavanju europskog tjedna strukovnog obrazovanja “Otkrij svoje talente!“. Na izložbenom štandu u poslovnom centru Joker od 5. do 9. prosinca 2016. godine učenička zadruga “To je to” pokazala je naše proizvode i svaki dan organizirala radionice s temama: slaganje ukrasnih ubrusa za ugostiteljstvo, jezične radionice s učestalim pojmovima iz turizma, poslovno savjetovanje i izračun plaće.

Naša učenička zadruga “To je to” se bavi izradom autentičnih lokalnih suvenira i poslovnim savjetovanjem. Cilj osnivanja je pokazati kako se u našoj školi stječu kvalitetni nastavni sadržaji koji se primjenjuju u praksi, a radom kroz zadrugu potičemo inovativnost pojedinca s ciljem razvoja prezentacijskih i socijalnih vještina.

projekt Europski tjedan strukovnog obrazovanja